Een nieuwe De vreselijke tweeling! Wist je dat het eerste deel aan mij opgedragen is? Deze is nog veel stoerder met de woeste motorbende en erg grappig. Je kunt De vreselijke tweeling en de woeste motorbende winnen!
De vreselijke tweeling en de woeste motorbende
Ken je de tweeling Max en Lot al? Ze hebben een vreselijke moeder die ontzettend smetvrees heeft. Max en Lotte proberen dus van alles om onder haar gepoets uit te komen. Max houdt van pranks en ontdekt in het eerste deel een toverdrankjes shop waarmee hij zijn vader per ongeluk in een hond verandert. In dit tweede deel staat er ineens een motorbende op de stoep. De vader van Max en Lot heeft een haarmiddelgroeifabriek en blijkbaar is er iets misgegaan met de leider van de motorbende. Zouden de toverdrankjes er iets mee te maken hebben? Samen met hun bijzondere, maar toffe tante proberen ze het op te lossen.
Bekijk het boek hier.
Over de makers
Jozua Douglas is de man van Juf Maike en daarom erg bekend. Grapje, meestal word ikzelf juist benoemd als vrouw-van. Jozua Douglas werd geboren in een piepklein, armoedig huisje bij de dijk vlakbij Groningen. Nu woont Jozua in Wijk bij Duurstede, bij mij in huis ;). Jozua begon zijn carrière met poëzie schrijven en won hiermee diverse prijzen. Inmiddels schrijft hij voor kinderen. Zijn boeken De verschrikkelijke badmeester, De vreselijke tweeling en de serie Costa Banana zijn ongelooflijk grappig en razend populair.
Geert Gratama (1958) is opgegroeid in Leeuwarden en studeerde aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Geert is illustrator en grafisch ontwerper en heeft inmiddels ook veel kinderboeken geïllustreerd.
Wat vind ik?
Echt objectief kan ik natuurlijk niet kijken he, maar ik kan wel zeggen dat ik dit deel stiekem leuker vind dan de eerste. Het is wat stoerder, heel grappig en het leest lekker snel weg. Er komt een goochelaar in voor, ben ik wat minder van, maar deze is gemeen, dus ook wel weer spannend. Ik ben vooral dol op tante Teuntje, het tegenovergestelde van de moeder van de tweeling. Daarom komen ze ook zo graag bij haar. Iets rommeliger wellicht dan ik zou willen, maar wel echt de held in het verhaal en lekker ADHD’erig. En de voorkant van het boek, die is toch geweldig? Valt lekker op.
Win
Anyway, je kunt het boek winnen! Laat hieronder (op de site) een reactie achter als je wilt winnen. Dinsdag 1 oktober mail ik de winnaar.
Er staat een affiliate link in dit blog.


Tja, een tweeling is natuurlijk… met z’n tweeën. Dus nu is het boek ‘De verschrikkelijke tweeling in onze schoolbibliotheek nog verschrikkelijk alleen. Ik denk dat we hem (of is het toch een haar?!? en natuurlijk alle leerlingen!) heel blij kunnen maken met zijn (of haar) wederhelft ‘De verschrikkelijke tweeling en de woeste motorbende’.
Geweldig lijkt me dit boek voor mijn zoon. Hij is gek op lezen en is met zijn vriendje een tweeling, zegt hij haha. Daarna gaat het boek naar school voor andere kinderen.
Ohhh wat zou ik mijn Jozua-collectie graag aanvullen met dit deel van de verschrikkelijke tweeling! Zelfs nu ze op de middelbare school zitten, pakken mijn kinderen nog geregeld een boek uit mijn Jozua-collectie, en ook de kinderen in mijn klas smullen ervan. Ze vonden het heel leuk om Jozua in een filmpje te zien bij de opening van onze nieuwe schoolbibliotheek! Ik duim!!
Zou zo leuk zijn om samen te lezen met de jongen uit Oekraïne die ik begeleid. Samen lachen en lezen en als het boek uit is, krijgt hij het cadeau en gaat het vast nog een keer lezen!
Haha, natuurlijk doe ik graag mee met deze actie. Voor de tweeling Y en R ! Die zijn natuurlijk dol op dit soort boeken…….
Wat een ontzettende grote eer voor Jozua om met jou getrouwd te mogen zijn. Graag doe ik mee en als ik win ga ik het met veel plezier voorlezen aan mijn kleinzoon Nando.
Dat hij razend populair is, dat klopt zeker! Althans, zeker hier in huis! Ik doe graag mee voor mijn dochter.
Onze tweeling zou dit helemaal geweldig vinden
De boeken van Jozua doen het altijd goed. Ik doe graag mee voor mijn klas, dan kunnen er veel kinderen van het boek genieten.
Ja ik zou het geweldig vinden om dit boek te winnen.
Ik heb ook een tweeling in de klas. Ik denk dat de hele klas,maar juist ook de tweeling het heel leuk zouden vinden! 🍀
Wauw wat lijkt me dit een geweldig leuk boek voor onze dochter en onze zoon. Onze Lees monsters! Ik doe graag mee.
Heel graag waag ik een kansje. Het lijkt mij een erg mooi boek om voor te lezen in de klas van onze dochter op het voortgezet speciaal onderwijs voor leerlingen met een meervoudige beperking.
Ik zou hem graag voorlezen in een klas waar twee tweelingen zitten!