Nancy is een mooie en gemoedelijke stad om te bezoeken met kinderen bijvoorbeeld op weg naar Europa-Park of Straatsburg. Vlakbij de stad staat een leuke camping waar je kunt kamperen, maar ook een chalet kunt huren, Bel Air Village Le Brabois. We kregen het verblijf door de camping aangeboden.
Bel Air Village Le Brabois




Camping Bel Air Village Le Brabois ligt vlakbij de snelweg en is goed te bereiken met de auto. Het ligt op een eindje van het centrum, in ongeveer 20 minuten rijd je er met de bus heen. Je hebt dan ook geen last van stadsgeluiden en ook de snelweg is amper te horen. Het is een fijne, kleine en rustige camping waar je zelf een plek uit kunt zoeken, maar ook chalets kunt huren. Het personeel spreekt goed Engels en is heel vriendelijk!
Op het terrein vind je geen parkshop, maar aangezien je dicht bij de stad bent, zijn er genoeg supermarkten in de buurt. Het personeel bij de snackbar/restaurant is ook heel vriendelijk. Het eten kwam hierbij snel voor een prima prijs. Overdag kun je allerlei snacks halen bij de bar, in de avond kun je er ook dineren.
Wij waren in de meivakantie op de camping, we zagen er toen veel gepensioneerden en weinig kinderen. Het is dan ook meer een doorreis camping waar je prima een aantal dagen kunt verblijven. De camping heeft een klein zwembad dat met wat kouder weer ook overdekt is. We hebben er vanwege de activiteiten in Nancy geen gebruik van gemaakt.
Je kunt voor elke dag verse broodjes en stokbroden bestellen en die waren echt heerlijk voor een goede prijs!
Bekijk de camping hier.
6-persoons chalet







Het 6-persoons chalet waar wij in mochten verblijven was een fijne plek voor ons vieren, de kinderen hadden zo allebei een eigen kamertje. Het zijn nog vrij nieuwe chalets, uit 2023, en is 36 m². Het had een fijne keuken met afwasmachine, gaskookplaat, filterkoffiezetapparaat, koelkast met vriesvak en magnetron. De airco was tevens een verwarming, dus altijd een fijne temperatuur in het chalet.
Er was een slaapkamer met 1 tweepersoonsbed (140X190), twee slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden (80×190) naast elkaar, kussens en dekbedden aanwezig. We hadden zelf slaapzakken mee, maar je kunt ook beddengoed huren. Vooral het terras was fijn en lekker ruim, helaas hadden we geen fantastisch weer om buiten te kunnen zitten.
Bekijk het hier.
De kinderen hebben fijn gespeeld in de speeltuin en ook in het chalet was het prima vertoeven. We reden twee keer met de bus heen en weer naar de stad, was ook zeker handig, in het weekend is dit zelfs gratis! Een prima plek om de stad voor een of twee dagen te bezoeken of tijdens je doorreis naar het zuiden van Frankrijk.
